سایت رسمی موسسه بهاردانش

خرید پکیج رنگی قرمز

رشته ریاضی

رشته تجربی

رشته انسانی

 قیمت اصلی(تومان)

۳۰۰۰۰۰۰

۳۶۰۰۰۰۰

۱۴۰۰۰۰۰

 قیمت با تخفیف(تومان)

۱۵۰۰۰۰۰

 ۱۸۰۰۰۰۰

۷۰۰۰۰۰

«بورسیه کمک هزینه آموزشی بهار دانش»
(ویژه داوطلبان سال چهارم و کنکوری ها)
بهترین منبع برای کسب موفقیت در کنکور ۹۷

توضیحات پکیج
پکیج رنگی ، ویژه کنکوری های ۹۷ و با هدف یادگیری حرفه ای دروس سال های پایه و کنکور طراحی شده است. این طرح برای اولین بار در ایران به شکلی بسیار موثر توسط موسسه بهار دانش ارائه می شود.
با تهیه پکیج رنگی دلخواه ، معروف ترین و بهترین اساتید کنکور تهران را بصورت لوح های فشرده « DVD » بهمراه جزوات حرفه ای در منزل خود خواهید داشت.

هدف ازارائه پکیج های رنگی ، کاهش هزینه برای کمک به داوطلبان کنکوری می باشد.بطوریکه هر داوطلب متناسب با انتخاب پکیج ، از۱۰ الی ۵۰ % تخفیف ویژه آن بهره مند می شود.

 

محتوای بسته

۱ – DVD های آموزش مفهومی و تستی + جزوات
در پکیج رنگی ، بهترین اساتید تهران ، هر درس را به روش فوق حرفه ای به صورت مفهومی و تستی آموزش می دهند بطوریکه شما می توانید فقط با استفاده از این (DVD) ها و جزوات نکته و تست ضمیمه به تسلط و درصد بالا در آن درس دست یابید و هم در امتحانات مدرسه و هم کنکور سراسری موفق شوید .
مدرسین DVD ها : اساتید موسسه مولف کتب کنکور در انتشارات مطرح کشور همچون : قلمچی، گاج،مهر وماه،علوی،نوبل،منتشران،کلک معلم،مبتکران و طراح آزمون های بزرگ می باشند.

 

۲ – برنامه ریزی ۲۱ روزه حرفه ای (VIP)
پس از انتخاب و سفارش پکیج ، ما به شما یک نمونه برنامه ۲۱ روزه مکتوب « به روش دکتر فیروزیان مشاور شبکه آموزش سیما و برنامه ریز بیش از ۶۰۰ رتبه برتر» ارائه می کنیم که اگر روش برنامه ریزی ما عمل کنید دروس را به روشی عالی و سریع یاد خواهید گرفت.در این برنامه ی روزانه ساعت مطالعه-استراحت-تست زنی کاملا مشخص شده است.
با این برنامه ریزی حرفه ای از پیشرفت و تحول خود متعجب خواهید شد و این همان معجزه ایست که در انتظارش بودید (کسب رتبه عالی کنکور).

۳ – مشاوره تلفنی رایگان
شما می توانید پس از سفارش پکیج و تا روز کنکور ۹۷ ، بصورت تلفنی و رایگان از مشاوره های 《انگیزشی،برنامه ریزی و رفع استرس روزهای آخر》گروه مشاوره ای دکتر فیروزیان استفاده کنید.

آیا با استفاده از این پکیج به کلاس خصوصی نیاز است ؟
با استفاده از پکیج ، داوطلب دیگر به هیچ کلاس خصوصی و صرف هزینه های گزاف نیازی نخواهد داشت .

 

ظرفیت ثبت نام
با توجه به اینکه برای پکیج ها تخفبف استثتایی در نظر گرفته شده لذا در هر ماه فقط تعداد ۱۰۰ پکیج تخفیفی از سراسر کشور ثبت نام می گردد. بنابر این هم اکنون پکیج خود را سفارش دهید .

نحوه سفارش پکیج

ثبت نام سفارش پکیج ، فقط بصورت اینترنتی در سایت موسسه می باشد که مراحل آن به ترتیب زیر است :

۱ – تکمیل فرم سفارش توسط داوطلب و پرداخت اینترنتی در سایت موسسه
۲ – تماس با مشاور موسسه جهت انتخاب دروس پکیج با توجه به نیاز و ضعف داوطلب
( شماره همراه دکتر فیروزیان : ۰۹۲۱۱۳۱۴۱۱۸ )
توجه مهم : محتوای پکیج پس از سفارش و پس از صحبت با مشاور تعیین می گردد و لذا در ابتدا فقط نوع پکیج دلخواه خود را بر اساس میزان بودجه مالی تان انتخاب کنید و سپس تماس بگیرید.

توصیه ما :
توصیه ما به شما ثبت نام سفارش پکیج قرمز با کمک هزینه ی ۵۰ % (نیم بها) است که بصورت جامع بوده و شامل کلیه دروس عمومی و اختصاصی ۴ سال دبیرستان می باشد.

 

تماس با ما
در صورت هر گونه سوال با ما تماس بگیرید و بصورت رایگان با مشاوران ما صحبت کنید:
تلفن روابط عمومی دفتر مرکزی تهران :
۰۲۱ – ۸۸۹۷۲۲۳۸

 

فرم ثبت نام آنلاین

 

  • تلفن منزل خود را همراه با کد شهر وارد نمایید،مانند:02188972238
  • 0 تومان
  • 12 + 2 =
    جواب را به صورت یک عدد بنویسید