سایت رسمی موسسه بهاردانش

فرم ثبت نام گام آخر

توضیحات طرح گام آخر ۹۷

طرح گام آخر ، ویژه کنکوری های ۹۷ و با هدف جمع بندی و مرور سال های پایه و چهارم در خرداد و تیر ماه ۹۷ می باشد. این طرح برای اولین بار در ایران به شکلی بسیار موثر توسط موسسه بهار دانش ارائه می شود.
با تهیه بسته گام آخر معروف ترین و بهترین اساتید کنکور تهران را بصورت لوح های فشرده « DVD » بهمراه جزوات حرفه ای و جدول برنامه ریزی ۲۱ روزه در منزل خود خواهید داشت.

محتوای بسته

۱ – DVD های جمع بندی فوق حرفه ای سوالات احتمالی و … + جزوات

در بسته گام آخر ، بهترین اساتید تهران ، در هر درس با حل تست های کنکورهای سراسری،تالیفی و احتمالی با ارائه نکات تستی و روش های نوین تست زنی سریع ، درس مربوطه را جمع بندی می کنند . بطوریکه شما می توانید فقط با استفاده از این (DVD) ها و جزوات نکته و تست ضمیمه به تسلط و درصد بالا در آن درس دست یابید.
مدرسین DVD ها : اساتید موسسه مولف کتب کنکور در انتشارات مطرح کشور همچون : کانون،مهر وماه،علوی،نوبل،منتشران،کلک معلم،مبتکران و آزمون های بزرگ می باشند.

۲ – برنامه ریزی ۲۱ روزه حرفه ای (VIP)

با توجه به اینکه در ماه پایانی زمان کوتاه و ارزشمند است و اکثرا داوطلبان در این مقطع دچار سردرگمی در برنامه ریزی و تنطیم وقت ساعت مطالعه می شوند، ما به شما یک برنامه ۲۱ روزه مکتوب « به روش دکتر فیروزیان مشاور شبکه آموزش سیما و برنامه ریز بیش از ۶۰۰ رتبه برتر» ارائه می کنیم که اگر دقیقا طبق برنامه ما پیش بروید تمام دروس کنکور را به روشی عالی و زیبا مرور و جمع بندی خواهید کرد.در این برنامه ی روزانه ساعت مطالعه-استراحت-تست زنی کاملا مشخص شده است.
قطعا مطمئن باشید ظرف این مدت کوتاه و با این برنامه ریزی حرفه ای از پیشرفت و تحول خود در تست زنی متعجب خواهید شد و این همان معجزه ایست که در انتظارش بودید (کسب رتبه عالی کنکور(.

۳ – مشاوره تلفنی رایگان

می توانید پس از ثبت نام و تا روز کنکور ۹۶ ، بصورت تلفنی و رایگان از مشاوره های 《انگیزشی،برنامه ریزی و رفع استرس روزهای آخر》گروه مشاوره ای دکتر فیروزیان استفاده کنید.

**جهت مشاهده نمونه تدریس اساتید اینجا کلیک کنید.**

این پکیج برای چه داوطلبانی مناسب است ؟

این پکیج بی نظیر هم برای داوطلبانی که تا کنون خوب مطالعه نکرده اند و هم برای داوطلبانی که به خوبی مطالعه کرده اند متحول کننده می باشد.

افتخارات و رتبه های برتر ما در کنکور

لازم است یاد آوری کنیم تا کنون صدها رتبه کنکور با استفاده از خدمات موسسه بهار دانش به رتبه های تک رقمی ، دو رقمی و سه رقمی رسیده اند که اسامی آنان در سایت موسسه قابل مشاهده است.
رتبه های ۲-۳-۶-۸-۱۱-۱۲-۱۵-۲۰-۲۵ و …

ظرفیت ثبت نام

ثبت نام پکیج از سراسر کشور با ظرفیت محدود می باشد و پس از تکمیل ، فایل ثبت نام بسته خواهد شد و تمدید نخواهد شد.بنابر این سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
ظرفیت کل رشته ریاضی : ۸۰۰ نفر
ظرفیت کل رشته تجربی : ۱۰۰۰ نفر
ظرفیت کل رشته انسانی : ۶۰۰ نفر

محتوای بسته

محتوای بسته به شرح ذیل می باشد:
رشته ریاضی : در ۶ درس و شامل DVD های ریاضیات – فیزیک – شیمی – ادبیات – عربی و زبان انگلیسی به همراه جزوات حرفه ای نکته و تست و نیز جدول برنامه ریزی درسی روزانه بصورت مکتوب/
رشته تجربی : در ۷ درس و شامل DVD های ریاضیات – فیزیک – شیمی – زیست – ادبیات – عربی و زبان انگلیسی به همراه جزوات حرفه ای نکته و تست و نیز جدول برنامه ریزی درسی روزانه بصورت مکتوب/
رشته انسانی : در ۶ درس و شامل DVD های ریاضیات – ادبیات – عربی – زبان انگلیسی – فلسفه و منطق به همراه جزوات حرفه ای نکته و تست و نیز جدول برنامه ریزی درسی روزانه بصورت مکتوب/

مبلغ و نحوه ثبت نام

جهت رفاه شما ، مبلغ ثبت نام این بسته کامل برای هر رشته با ۷۰% تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است :
مبلغ نهایی ثبت نام با تخفیف فقط و فقط ۲۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

مهلت ثبت نام

تا روز پنجشنبه ۳ خردادماه ۱۳۹۷

زمان تحویل بسته به ثبت نام کنندگان : بسته داوطلبان ثبت نام شده، پس از پایان مهلت ثبت نام تحویل می گردد.و زمان دقیق دریافت آن متعاقبا به داوطلبان اعلام می گردد
پیگیری وضعیت ثبت نام: (ویژه ی افرادی که اینترنتی ثبت نام کرده اند)

فرم ثبت نام:
  • تلفن منزل خود را همراه با کد شهر وارد نمایید،مانند:02188972238
  • 0 تومان
  • 8 − 1 =
    جواب را به صورت یک عدد بنویسید