سایت رسمی موسسه بهاردانش

فرم ثبت نام گام آخر

توضیحات طرح گام آخر ۹۶

طرح گام آخر ، ویژه کنکوری های ۹۶ و با هدف جمع بندی و مرور سال های پایه و چهارم در خرداد و تیر ماه ۹۶ می باشد. این طرح برای اولین بار در ایران به شکلی بسیار موثر توسط موسسه بهار دانش ارائه می شود.
با تهیه بسته گام آخر معروف ترین و بهترین اساتید کنکور تهران را بصورت لوح های فشرده « DVD » بهمراه جزوات حرفه ای و جدول برنامه ریزی ۲۱ روزه در منزل خود خواهید داشت.

محتوای بسته

۱ – DVD های جمع بندی فوق حرفه ای سوالات احتمالی و … + جزوات

در بسته گام آخر ، بهترین اساتید تهران ، در هر درس با حل تست های کنکورهای سراسری،تالیفی و احتمالی با ارائه نکات تستی و روش های نوین تست زنی سریع ، درس مربوطه را جمع بندی می کنند . بطوریکه شما می توانید فقط با استفاده از این (DVD) ها و جزوات نکته و تست ضمیمه به تسلط و درصد بالا در آن درس دست یابید.
مدرسین DVD ها : اساتید موسسه مولف کتب کنکور در انتشارات مطرح کشور همچون : کانون،مهر وماه،علوی،نوبل،منتشران،کلک معلم،مبتکران و آزمون های بزرگ می باشند.

۲ – برنامه ریزی ۲۱ روزه حرفه ای (VIP)

با توجه به اینکه در ماه پایانی زمان کوتاه و ارزشمند است و اکثرا داوطلبان در این مقطع دچار سردرگمی در برنامه ریزی و تنطیم وقت ساعت مطالعه می شوند، ما به شما یک برنامه ۲۱ روزه مکتوب « به روش دکتر فیروزیان مشاور شبکه آموزش سیما و برنامه ریز بیش از ۶۰۰ رتبه برتر» ارائه می کنیم که اگر دقیقا طبق برنامه ما پیش بروید تمام دروس کنکور را به روشی عالی و زیبا مرور و جمع بندی خواهید کرد.در این برنامه ی روزانه ساعت مطالعه-استراحت-تست زنی کاملا مشخص شده است.
قطعا مطمئن باشید ظرف این مدت کوتاه و با این برنامه ریزی حرفه ای از پیشرفت و تحول خود در تست زنی متعجب خواهید شد و این همان معجزه ایست که در انتظارش بودید (کسب رتبه عالی کنکور(.

۳ – مشاوره تلفنی رایگان

می توانید پس از ثبت نام و تا روز کنکور ۹۶ ، بصورت تلفنی و رایگان از مشاوره های 《انگیزشی،برنامه ریزی و رفع استرس روزهای آخر》گروه مشاوره ای دکتر فیروزیان استفاده کنید.

**جهت مشاهده نمونه تدریس اساتید اینجا کلیک کنید.**

این پکیج برای چه داوطلبانی مناسب است ؟

این پکیج بی نظیر هم برای داوطلبانی که تا کنون خوب مطالعه نکرده اند و هم برای داوطلبانی که به خوبی مطالعه کرده اند متحول کننده می باشد.

افتخارات و رتبه های برتر ما در کنکور

لازم است یاد آوری کنیم تا کنون صدها رتبه کنکور با استفاده از خدمات موسسه بهار دانش به رتبه های تک رقمی ، دو رقمی و سه رقمی رسیده اند که اسامی آنان در سایت موسسه قابل مشاهده است.
رتبه های ۲-۳-۶-۸-۱۱-۱۲-۱۵-۲۰-۲۵ و …

ظرفیت ثبت نام

ثبت نام پکیج از سراسر کشور با ظرفیت محدود می باشد و پس از تکمیل ، فایل ثبت نام بسته خواهد شد و تمدید نخواهد شد.بنابر این سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
ظرفیت کل رشته ریاضی : ۸۰۰ نفر
ظرفیت کل رشته تجربی : ۱۰۰۰ نفر
ظرفیت کل رشته انسانی : ۶۰۰ نفر

محتوای بسته

محتوای بسته به شرح ذیل می باشد:
رشته ریاضی : در ۶ درس و شامل DVD های ریاضیات – فیزیک – شیمی – ادبیات – عربی و زبان انگلیسی به همراه جزوات حرفه ای نکته و تست و نیز جدول برنامه ریزی درسی روزانه بصورت مکتوب/
رشته تجربی : در ۷ درس و شامل DVD های ریاضیات – فیزیک – شیمی – زیست – ادبیات – عربی و زبان انگلیسی به همراه جزوات حرفه ای نکته و تست و نیز جدول برنامه ریزی درسی روزانه بصورت مکتوب/
رشته انسانی : در ۶ درس و شامل DVD های ریاضیات – ادبیات – عربی – زبان انگلیسی – فلسفه و منطق به همراه جزوات حرفه ای نکته و تست و نیز جدول برنامه ریزی درسی روزانه بصورت مکتوب/

مبلغ و نحوه ثبت نام

جهت رفاه شما ، مبلغ ثبت نام این بسته کامل برای هر رشته با ۷۰% تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است :
مبلغ نهایی ثبت نام با تخفیف فقط و فقط ۲۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

مهلت ثبت نام

۱ – مهلت ثبت نام : فقط تا پایان روز دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ می باشد.
۲ – زمان تحویل بسته به ثبت نام کنندگان : بسته داوطلبان ثبت نام شده، پس از پایان مهلت ثبت نام تحویل می گردد.و زمان دقیق دریافت آن متعاقبا به داوطلبان اعلام می گردد
۳ – شروع طرح و برنامه ریزی درسی از ۱۴ خرداد می باشد.

پیگیری وضعیت ثبت نام: (ویژه ی افرادی که اینترنتی ثبت نام کرده اند)
فرم ثبت نام:
  • تلفن منزل خود را همراه با کد شهر وارد نمایید،مانند:02188972238
  • 0 تومان
  • 9 − 5 =
    جواب را به صورت یک عدد بنویسید
آفلاین هستیم
آفلاین هستیم ×

برای خروج اطمینان دارید؟

بله خیر

لطفا صبر کنید...
پیام شما با موفقیت ارسال شد ، در اولین فرصت پاسخ آن ارسال خواهد شد.
باسلام مشاورین ما آفلاین هستند لطفا از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد
این فیلد نمیتواند خالی باشد

Thank you for chatting with us !

گفتگوی دوباره